O MNIE - ŁUKASZ ŁADZIŃSKI ARCHITEKT - projekty nowoczesnej ARCHITEKTURY & WNĘTRZA

Idź do spisu treści

Menu główne

O MNIE

mgr inż arch Łukasz Ładziński   
Architekt IARP

Śląska Okręgowa Izba Architektów RP ( nr SL-0181 )


WYKSZTAŁCENIE
Studia
z zakresu architektury i urbanistyki odbyłem na Politechnice Krakowskiej ( dyplom mgr inż. w 1993 r. ),
Uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń zdobyłem w 1999 r.
Od 2002 r. jestem członkiem Izby Architektów RP.


PRAKTYKA ZAWODOWA
Od ponad 20-u lat zajmuję się z powodzeniem projektowaniem ARCHITEKTURY, zdobywając na początku doświadczenie zawodowe w renomowanych pracowniach projektowych w Warszawie i Katowicach, pracując przy dużych tematach projektowych nowych obiektów, jak również przebudowach budynków istniejących. Jestem autorem kilkudziesięciu projektów domów i rezydencji oraz przebudów istniejących obiektów budowlanych stanowiących moje bogate portfolio projektów i realizacji.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE
Posiadam dużą wiedzę projektową i realizacyjną. Wypracowane rzemiosło oraz właściwy warsztat pracy architekta, pozwala mi projektować obiekty w różnej technologii ( tradycyjna murowana / szkieletowa drewniana ), w odpowiednim standardzie i dedykowanych rozwiązaniach projektowych opartych o sprawdzone oraz najnowsze technologie. Daje to wymierne korzyści dla każdego projektu, realizacji obiektu i tym samym dla każdego Klienta.

O PROJEKTOWANIU
Staram się projektować nowocześnie, oferując przestrzeń przyjazną, otwartą na otoczenie, pełną światła, przemyślaną funkcjonalnie, optymalną pod względem komfortu użytkowania i przede wszystkim adekwatną do oczekiwań Inwestora z którym ściśle współpracuję  od początku projektu, po zakończenie budowy.
Potrafię słuchać i zrozumieć potrzeby inwestora, łącząc racjonalność rozwiązań użytkowych z właściwą, dedykowaną do działki i warunków zabudowy ARCHITEKTURĄ.

CO MNIE WYRÓŻNIA
- każdy projekt indywidualny jest personalizowany z rozwiązaniami opartymi o faktyczne potrzeby przyszłego użytkownika i z nim szczegółowo konsultowany
- projekt przygotowuję zrozumiale i czytelne tak, aby nie stanowił tylko i wyłącznie dokumentacji projektowej do Pozwolenia na Budowę, ale aby stanowił faktyczną podstawę techniczną dla realizacji budynku i zagospodarowania działki
- dbam o detal architektoniczno budowlany, śledząc na bieżąco nowe technologie i przyjmując najlepsze rozwiązania projektowe
- oferuję projekty kompletne, skoordynowane technicznie z projektantami branżowymi
- projekty opracowuję z należytą starannością i dokładnością co zawsze procentuje podczas ich realizacji
- projektuję obiekty na różnych działkach, w tym mających trudne warunki geotechniczne, geologiczne, górnicze lub / i posiadające znaczące spadki terenu

-
dbam o rozwiązania energooszczędne, ale jednocześnie uzasadnione ekonomicznie
- nie zostawiam inwestora samemu sobie. Na etapie projektowania, ale również realizacji obiektu służę pomocą oferując wsparcie merytoryczne, techniczne i prawne.

Czy warto powierzyć mi realizację projektu?
Jestem pewien, że TAK,

Opinie moich Klientów potwierdzają świadczoną przeze mnie
profesjonalną usługę świadomego projektowania architektury.

wybrane referencje / opinie :


DOM TARASOWY
( Projekt Koncepcyjny / Budowlany / Wykonawczy
2019r.  )

Świetny architekt z pasją !
Pan Łukasz zaprojektowała dla nas wymarzony dom. Dom znajduje się na wąskiej, “ trudnej ” działce, a mimo to w projekcie zostały uwzględnione wszystkie nasze wymogi. Projekt w 100% spełnia nasze oczekiwania. Jesteśmy zachwyceni ciekawymi rozwiązaniami, niesamowitą bryłą budynku, dbałością o detale, przy absolutnym zachowaniu funkcjonalności domu. Architekt z pasją, któremu naprawdę zależy. Pan Łukasz jest niezwykle słowny, kompetentny i pomocny. Dotrzymuje wszystkich terminów, kontakt z nim jest na najwyższym poziomie ( mailowy, telefoniczny, spotkania osobiste ). W trakcie całego projektu czuliśmy się pewni i dobrze poinformowani. Projekt bez problemu został zaakceptowany w Urzędzie Miasta. Polecamy serdecznie !!!
Wojciech


„ DOM P dom na wąską działkę ”
( Projekt Koncepcyjny / Budowlany / Wykonawczy 2018r.  )

Gorąco polecamy Pana Łukasza, na każdym etapie współpracy od pomysłu na dom poprzez wstępny projekt z wizualizacją,projekt końcowy oraz załatwianie spraw administracyjnych służył nam pomocą. Aktualnie realizujemy inwestycję, wszystko jest dokładnie przemyślane, funkcjonalne,  a jednocześnie spełniające nasze oczekiwania estetyczne.
Małgorzata

„ ROZBUDOWA DOMU JEDNORODZINNEGO MYSŁOWICE ”
( Projekt Koncepcyjny / Budowlany / Wykonawczy 2019r.  )

Pan Łukasz, zaprojektował rozbudowę mojego domu wg moich oczekiwań. Otrzymałem wstępną wizualizację zgodnie z założeniami, a potem projekt wykonawczy.
Polecam Pana Łukasza jako solidnego architekta działającego wg wcześniej ustalonych terminów.
Michal Adamiuk

„ PROJEKT TARASU Z PERGOLĄ ”
( Projekt Koncepcyjny / Budowlany / Wykonawczy 2020r.  )

Polecam Pana Łukasza. Jest profesjonalistą i właśnie w taki sposób podchodzi do tematu od początku do końca. Dobry kontakt o praktycznie każdej porze dnia. Pomocny w każdym etapie projektu jak i realizacji. Wizualizacja projektu oraz wszystkie niezbędne rysunki zrobione w bardzo dobrej jakości i zgodnie z uzgodnieniami. Wszystko jasne i czytelne. Projekt w Urzędzie Miasta został zaakceptowany od razu bez żadnych poprawek.
Andrzej Stawicki

PROJEKT ELEWACJI ISTNIEJĄCEGO BUDYNKU
( Projekt Koncepcyjny
2021r.  )

Polecam, szybko sprawnie pełen profesjonalizm
Alicja Maria


pozostałe referencje: ŁUKASZ ŁADZIŃSKI ARCHITEKT / OPINIE GOOGLE

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego